אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: מקסים - פרגולות גגות דקים

פרופיל חברה:  


חברת "מקסים עבודות עץ מלא'' מתמכה בבניה ותיקון: כל סוגי הגגות, פרגולות וגזיבו, דקים, מעקים, גדרות, מדרגות, מחסנים, בתי עץ וצימרים וכל הקשור בעץ

חברת ''מקסים עבודות עץ מלא'' מזמינה אותך ליהנות משלל עבודות עץ מסוגים שונים של עצים ובעיצובים ברמת גימור מושלמת וכל תחת הקפדה על עיצוב נעים והאקלים הישראלי.

''מקסים עבודות עץ מלא'' מתחייבת לאיכות כשהיא מביאה אל הלקוח בראש ובראשונה ניסיון רב, מוניטין, איכות ביצוע ללא פשרות ועמידה בלוחות זמנים.

אנו משתפים את הלקוח מתחילת הפרויקט ועד גמר הפרויקט .

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

 054-7963624 !

כמו כן אנו מתאימים לכל כיס ולכל עבודה, אנו כאן לשירותכם בשמחה עם חיוך רחב ואוזן קשבת.אנו ב''מקסים עבודות עץ מלא'' כבר יצרנו מגוון רחב של מבנים: משרדים, צימרים, מבני עץ, בתי עץ מפוארים מיוחדים וייחודיים עם הניסיון שלנו ובקשות הלקוח, האדריכל, או מפקח הבניה תוכלו לישון ברוגע ללא דאגות ועצבים.

רמת הבידוד של העץ גבוהה הרבה יותר מזו של בניה רגילה – אין משמעות הדבר כי לא תצטרכו להפעיל מזגן בימות הקיץ החמים או החורף הקרים, אלא שפשוט יהיו פחות ימים בהם תרגישו צורך להפעילו כי יהיה לכם נעים וגם כשכן תרגישו צורך להדליק מזגן - תעשו זאת בעוצמה נמוכה יותר (קרי, פחות אנרגיה ופחות עלויות חשמל).

זמן הבניה של מבני עץ הינו קצר יותר באופן משמעותי משל בניה רגילה- לרובנו זה גורם מאד חשוב, אם ניקח בחשבון עלויות של שכר דירה שאנו משלמים בינתיים, רצון להתמקם תוך זמן קצר בבית.
שינויים מבניים- אם נידרש הרחבה או שינוי של הבית בבוא היום – הרי בבית עץ זהו הליך פשוט, קצר ונקי הרבה יותר מאשר בבית אשר עשוי בלוקים ובטון, כך שהחששות והלוגיסטיקה המתלווים להחלטה בעריכת השיפוץ, מצטמצמים עד מאד אם אתם גרים בבית עץ.

מראה הבית לאורך זמן- להבדיל מבניה רגילה- בה לאחר מספר שנים הבית מקבל מראה ישן אשר מצריך שיפוץ, בתים מעץ מתיישנים בצורה כזו שהזקנה אינה גורעת מיופיים, והם משמרים את היופי לאורך שנים רבות וארוכות, גם מבחוץ וגם מבפנים.

 

חברת מקסים- פרגולות, גגות ודקים מעניקה את שירותיה גם בבניית גגות רעפים בעמק יזרעאל, בניית גגות עץ בעמק יזרעאל, בניית דקים בעמק יזרעאל, בניית פרגולות בעמק יזרעאל, התקנת רעפים בעמק יזרעאל, תיקון גגות בעמק יזרעאל.

     
עיר: מגדל העמק
כתובת: 
טלפון: 054-7963624
פקס: 
דוא"ל: maxim.avshlomov@gmail.com
אתר: www.maximavshalomov.co.il

חזרה לרשימה


פרגולות גגות דקים (ראשי)   בתי עץ (משנה)   גגות ורעפים (משנה)   מבנים טרומיים ויבילים (משנה)   נגריות (משנה)   תעלות מרזבים וארובות (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO