אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: דלתות לעולם

פרופיל חברה:  

"דלתות לעולם" שמה לה כמטרה לספק ללקוחות הבונים או משפצים באזור הצפון פתרונות חדשניים בנושא דלתות כניסה ודלתות פנים. רמי לבבי המנהל את "דלתות לעולם" הוא בעל ניסיון רב שנים בענף הדלתות ומתמחה בתחום התאמת הדלת לעיצוב הבית, הן החיצוני והן הפנימי. דלתות הכניסה לבית מעצם מיקומן משדרות את המסר הראשוני של הדיירים וביתם לכל הבאים לתחומם. דלתות היוקרה הקיימות היום בשוק מכילות שלל אלמנטים המשתלבים הן בעיצוב החוץ והן בעיצוב הפנים של הבית.

דלתות אלומיניום מהדור החדש בנויות משילדה מחוזקת המיוצרת מאלומיניום תעופתי בציפויים שונים וברמת בטיחות המקנה להן תו תקן בטיחות כשל דלתות פלדה. האפשרות להתאים לכל לקוח דלתות מעוצבות בסגנונות שונים ומחומרים שונים היא התמחותו של רמי לבבי העומד בקשר אישי עם כל לקוח ומבצע אישית את סקירת השטח, המדידות השונות והעיצוב סופי של הדלת בשיתוף הלקוח, האדריכל והמעצב. אולם התצוגה של "דלתות לעולם" ממוקם באזור מרכזי במפרץ חיפה בקרבה לרוב אולמות התצוגה הנוגעים לנושאים השונים הקשורים לעיצוב הבית. "דלתות לעולם" קשורה עם מיטב היצרנים של דלתות הכניסה ופנים המובילים בתחומם, דבר המאפשר גמישות רבה הן בנושא העיצוב והן בנושא התמחור.

מטרת "דלתות לעולם" היא לתת לכל לקוח פיתרון איכותי ומטבי בכל הקשור לדלתות הכניסה דלתות השרות והדלתות הפנימיות בבית. אנו נשמח לארח אותך הלקוח הבונה או המשפץ ולחלוק עמך מניסיוננו הרב בכל הקשור לדלתות.

     
עיר: קרית אתא
כתובת: דרך חיפה 44
טלפון: 04-8405602 054-6730194
פקס: 04-8414965
דוא"ל: rami@dlatot.org
אתר: www.dlatot.org

חזרה לרשימה


דלתות כניסה ופנים (ראשי)   אדריכלות ועיצוב פנים (משנה)   דלתות מעוצבות (משנה)   חומרי בניין וצבע (משנה)   עיצוב פנים (משנה)   קבלני בנייה (משנה)   שיפוצים וצבע (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO