אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: סולן נכסים נדל"ן והשקעות בע"מ

פרופיל חברה:  
בעל נכס נדל"ן יש לנו לקוחות בשבילך!
אבישלום שחף בעל רישיון בתוקף של משרד המשפטים לעסוק בתיווך. אשר מאמין בדרך אחרת בכל הקשור לייעוץ ותיווך בנדל”ן. שיטה שעקרונות היושר והאמינות עומדים בראשה, גישה שטובת הלקוח היא מעל כל שיקול אחר. דרך של מקצועיות שנרכשת ע”י הרחבת ידע מתמיד והיא שמשאירה את אבישלום מעודכן לאורך הזמן. אתם מוזמנים לפנות אלי, אני אלווה אתכם ואדאג למכור את הנכס היקר ללבכם. ואתם שמחפשים לרכוש נכס – אני אדאג למצוא לכם בדיוק את הנכס שאתם מחפשים. אני אדאג לאינטרסים שלכם. כאשר המומחיות שלי היא ניהול משא ומתן.

אני יאתר לכל צד בדיוק את הנכס שנכון לו בזמן מהיר, באופן יעיל ובמחיר המתאים. התקשרו אלי כדי שאוכל להתחיל לעבוד בשבילכם עוד היום ! אבישלום שחף - 0505-765765
     
עיר: מושב אילניה
כתובת: 
טלפון: 0505-765765
פקס: 
דוא"ל: office@solan-estate.com
אתר: www.solan-estate.com

חזרה לרשימה


נדלן (ראשי)   אבן וחיפוי (משנה)   אדריכלות ועיצוב פנים (משנה)   אדריכלות נוף וגן (משנה)   אקוסטיקה (משנה)   ברזל בניין (משנה)   בתי מסחר לברזל (משנה)   בתי עץ (משנה)   גבס ותקרות אקוסטיות (משנה)   גגות ורעפים (משנה)   גלריות ומתנות (משנה)   דודי שמש (משנה)   דלתות כניסה ופנים (משנה)   וילונות עיצוב ותפירה (משנה)   חומרי בניין וצבע (משנה)   חיזוק ושימור מבנים (משנה)   מבנים טרומיים ויבילים (משנה)   מטבחים (משנה)   מיזוג אויר (משנה)   מסגרות ונפחות (משנה)   נגריות (משנה)   עבודות עפר ופיתוח (משנה)   עיצוב פנים (משנה)   פרגולות גגות דקים (משנה)   פרופיל בלגי (משנה)   פרזול (משנה)   תיווך והשקעות (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO