אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: תמיר ייעוץ ואימון לבנייה

פרופיל חברה:  


שמי ארנון תמיר מאמן מקצועי ומייעץ לזוגות לבנייה או שיפוץ ביתם.

בשלב טרום הבניה  אתם נמצאים מול כול המשימות שיש לבצע כגון: למי לפנות? מה שלב ראשון? ומה אחרי, ובכלל מה התקציב שעומד לרשותנו?

 

הכשרתי כמאמן מאפשרת דרך אימון מקצועי ממוקד מטרה לאפשר לכם כזוג לצלוח מסימה זו מאוחדים.

 

את הניסיון בתחום הבניה רכשתי בהיותי רכז בניה בקיבוצי מזרע ובמהלך עבודתי לוויתי מספר רב של משפחות בתהליך זה, כמו כן רכשתי ידע רב  בעבודה מול גופי תכנון ועדה מקומית, ממ"י אג"א וכד'.

 

השכלתיBA  במנהל עסקים, עזר לי מעוד להבין את הצד התפעולי של פרויקט הבניה, כול הזמן ראיתי לנכון לשפר תהליך לחסוך בזמן והוצאות וכן כיצד לרתום את  זוג הבונה את ביתו לתהליך.

 

בניית הבית היא אחד הפרויקטים הגדולים לכול זוג אם לא הגדול שבהם. שמתי ליעוד "להפוך דברים מורכבים לפשוטים"  וזה על ידי בנית תוכנית עבודה מותאמת שבכך תוכלו אתם לשלוט בקצב בנית הבית התואם ליכולות שלכם, עד כניסה.

 

בואו להגשים איתי  את מה שנתפס כפרויקט חיים ולהפוך דבר מורכב לפשוט. מוזמנים להצטרף לאלו שהגשימו בדרך חווייתית מעצימה וטובה את בניית ביתם .

 

אשמח לעמוד לרשותכם  למידע נוסף או כל שאלה.

     
עיר: מזרע
כתובת: קיבוץ מזרע
טלפון: 052-7950243 04-6429760
פקס: 04-6429760
דוא"ל: a_tamir@mizra.org.il
אתר: 

חזרה לרשימה


אימון לבניה (ראשי)   אימון ויעוץ עסקי (משנה)   אימון עסקי (משנה)   גישור ובוררות (משנה)   גישור ויישוב סכסוכים (משנה)   טיפול זוגי ומשפחתי (משנה)   יעוץ (משנה)   יעוץ עסקי שיווקי (משנה)   פיקוח בניה (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO