אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: יד שרה

פרופיל חברה:  

 

כשהחלטנו, רעייתי מיכל ואני, לפתוח גמ"ח להשאלת אינהלטורים ומכשירי אדים בשכונת עזרת תורה בירושלים, תלינו כמה מודעות במקומות מרכזיים בשכונה: במכולת השכונתית, בבית הכנסת, על לוחות המודעות בכמה בניינים ובקופת החולים. המודעות, והשמועה על גמ"ח "לכלים רפואיים" שפשטה בשכונה, עשו את שלהן וכל מי שנזקק לסיוע ידע לאן לפנות.

היום, יותר משלושה עשורים לאחר פתיחת הסניף הקטן (כמובן שאז לא קראנו לזה סניף), פעילות יד שרה חובקת עולם. ב"ה, אנו זוכים לקיים יום יום את מאמרו של דוד המלך "עולם חסד יִבָּנֶה" (תהילים פ"ט, ג'). מאות אלפי איש שותפים לתרומה ולהתנדבות המעניקים חיים ואיכות חיים לאנשים עם קשיים תפקודיים. יד שרה מחברת בין כל ישראל ועושה את כל ישראל חברים.

עם השנים התפתחה יד שרה: נפתחו סניפים, אגפים ומחלקות המעניקים מגוון עצום של שירותי בית - HOMECARE המקלים על חולים ובני משפחותיהם. הפצת המידע כבר לא יכולה להיעשות כבעבר. האינטרנט מסייע לנו להפיץ את כל המידע הדרוש לכל מקום בעולם. "בכל הארץ יצא קַוָּם ובקצה תבל מִלֵּיהֶם". (תהילים י"ט, ה'.) כל אדם יכול להכיר וללמוד על אפשרויות העזרה, לתרום ולהירתם, להיות שותף בעשייה החובקת עולם.

ועל אף ההתפתחות הטכנולוגית כברת הדרך, המידע העצום ואפשרויות ההפצה האין-סופיות, המטרה נשארה בדיוק כפי שהיא פורסמה במודעות הרחוב בשכונה: "בברכת רפואה שלמה" - לסייע לחולים המחלימים בביתם, להקל עליהם ועל בני משפחותיהם.

"איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק"!

אורי לופוליאנסקי,
מייסד

     
עיר: ירושלים
כתובת: 
טלפון: 6444* 02-6444444
פקס: 
דוא"ל: info@yadsarah.org.il
אתר: www.yadsarah.org.il

חזרה לרשימה


אגודות וארגונים (ראשי)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO