אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: אופרוד צפון קיבוץ מזרע

פרופיל חברה:  אופרוד צפון הוקם בשנת 2012 כמוסך לרכבי שטח לסוגיהם בישראל ומאז התפתח להיות למוסך שירות לכלל מותגי היבואנית מוטוספורט, וכן לכלל קטגורית אופנועי השטח הישראלית.

מאחורי אופרוד עומדות זוג דמויות בולטות בעולם הדו גלגלי הישראלי:

 

עופר תימור מוותיקי רוכבי השטח הפעילים בישראל ומקים מערך השירות של KTM בארץ מתחילת ייבוא האופנועים לארץ עוד בתחילת שנות ה-90'. עופר הוסמך על ידי חברת המתלים WP בהדרכה ייעודית בהולנד וכן הוסמך על מערכות ההזרקה האקטרוניות של KTM, מנועי ה-LC8 וכמובן מנועי האנדורו של KTM ושל הוסאברג, במסגרת הדרכות היצרנית שנערכו במפעל באוסטריה.רוב מכונאי האופנועים בישראל המתמחים בשטח, עבדו תחת עופר ולמדו מניסיונו הרב, מקצועיותו בעבודה ובקיאותו במגוון רחב של תחומי המכונאות, החשמל והדיאגנוסטיקה.


נדב לוגסי:
שהקים את אופרוד יחד עם עופר, הינו רוכב שטח מקצועי הפעיל במרוצי השטח בישראל ב-20 השנים האחרונות, ומתחרה גם במרוצים בין לאומיים משנת 1999 ואילך. בשנה זו השתתף בראלי הפאריז דקאר המפרך כשהוא רוכב על KTM בחסות אופרוד. נדב הינו מכונאי מוסך ועבר הדרכות התמחות ב-KTM אוסטריה, תוך התמקדות בדגמי האנדורו של KTM ושל Husaberg וכן התמחות בדגמי ה-LC4 של היצרנית. נדב הוא הרוכב הישראלי שהשתתף במספר הרב ביותר של אולימפיאדות האנדורו (ISDE – סיקס דייז). לא פחות מ-5 פעמים, כולל התחרות במסגרת נבחרת ישראל באירוע ה-Six Days שנערך ביוון ב-2008. מתחרה בליגת האנדורו הישראלית מאז הקמת בתחילת שנות ה-2000.

 

     
עיר: קיבוץ מזרע
כתובת: 
טלפון: 052-6974440 073-2679301
פקס: 
דוא"ל: offroad140@gmail.com
אתר: 

חזרה לרשימה


אופנועים מוסך ומכירה (ראשי)   מוסכים (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO