אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: מכללה טכנולוגית נצרת עלית יזרעאל

פרופיל חברה:  



בית ספר להנדסאים ומרכז לימודי טכנולוגיה ומנהל

המכללה בנצרת עילית נוסדה בשנת 1987, על ידי עמותה שעל שחבריה נמנים: עירית נצרת עילית, הסוכנות היהודית, משרד התמ"ת, ומועצה אזורית עמק יזרעאל.

מטרותיה העיקריות: הכשרת כוח אדם בתחומי הטכנולוגיה, המדע והמינהל. הדגש הוא במתן תשובה לצרכי התעשייה המתוחכמת והשירותים הנמצאים בתנופת התפתחות באזור.

המכללה משקיעה משאבים רבים בפיתוח של הון אנושי תוך אמונה ששילובו עם התעשייה והשירותים באזור מצעידים את הגליל קדימה . במכללה מסלולי לימוד לתואר הנדסאי בתחומי המחשב, האלקטרוניקה, חשמל, מכונות, מכטרוניקה, מכונות רכב, תעשיה וניהול, אדריכלות ועיצוב פנים ומכינות טכנולוגיות. במקביל, מקיימת המכללה קורסים להכשרה מקצועית בתחומי המחשב, מנהל חשבונאות ומזכירות, ביטוח ומקצועות טכנולוגיים כמו : קירור ומיזוג אויר, חשמל ועוד.

המכללה נמצאת בקשר הדוק עם מפעלים באזור ובתאום עימם מקיימת קורסים ומסלולי הכשרה לסגל העובדים והמנהלים.

המכללה משקיעה מאמצים ואמצעים מרובים ברכש של ציוד טכנולוגי ואמצעי עזר מגוונים, כל זאת על מנת להיות בחזית הקדמית של הטכנולוגיה המתפתחת.

המכללה הממוקמת במבנה חדיש במרכז נצרת עילית, יש כיתות לימוד מרווחות וממוזגות, כיתות מחשב מודרניות עם קישור לאינטרנט, מעבדות וסדנאות משוכללות.

כיום לומדים במכללה כ- 2,000 סטודנטים בכל המסלולים. צוות המכללה ממשיך לשקוד על הרחבה והעמקה של הידע הנלמד, ממשיך בקליטת סטודנטים ובטיפוח סגל הוראה והכשרתו.

בשנה"ל תשס"ב קיבלה המכללה אישור להסמכת תלמידים לתואר CCNA – מהנדס רשתות של חברת סיסקו .

ימי קבלת קהל במשרדי מכללה
א' - ה'   8:30-19:00 

ו'          8:30-12:30


חפשו אותנו בפייסבוק


     
עיר: נצרת עלית
כתובת: מעלה יצחק 1 מיקוד 17000
טלפון: 04-6085103/104/111/100
פקס: 04-6569077
דוא"ל: reuven@nitc.co.il
אתר: www.nitc.co.il

חזרה לרשימה


מכללות (ראשי)   בתי ספר (משנה)   בתי ספר בעמק יזרעאל (משנה)   בתי ספר בקרית טבעון (משנה)   בתי ספר ברמת ישי (משנה)   יעוץ (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO