אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: הרצאות על מוזיקה אביטל גונן

פרופיל חברה:  


הרצאות על מוסיקה – אביטל גונן

מתגעגעים לשנות השישים? לביטלס? לרולינג סטונס? לימים של שלום,

אחווה ואהבה חופשית? 

שדרן רדיו "קול רגע" אביטל גונן לוקח אתכם למסע נוסטלגי אל המוסיקה, הכוכבים והצלילים שכל כך אהבתם. הרצאות על מוסיקה ששינתה את העולם ונכנסה היישר אל הלבבות.
ההרצאות מלוות בסרטונים אותנטיים של להיטי התקופה ובסיפורים שמאחורי השירים, הכוכבים הגדולים והאירועים ששינו את עולם המוסיקה מהקצה אל הקצה וגם את העולם כולו.
ההרצאות מתאימות לחוגי בית וחברים, ועדי עובדים, בני נוער ומבוגרים ולכל מי שהמוסיקה מעשירה את רוחו. בין הנושאים: תולדות המוסיקה הפופולארית במאה ה-20, תור הזהב של הרוק, להקת הביטלס ועוד.

ניתן להתאים את נושא ההרצאה, אורכה ומאפיינים נוספים לקהל היעד.

 

אביטל גונן – בן 44, תושב מולדת שבאזור הגלבוע. עיתונאי, שדרן ועורך ברדיו "קול רגע". מלמד רדיו במכללות האזור ובעל טור בנושאי תרבות בעיתון "חיים בעמק".

בעשר השנים האחרונות  משדר את משדרי האקטואליה המרכזיים של "קול רגע" וכחמש מהן שימש כראש מערכת החדשות בתחנה, בין השאר בימי מלחמת לבנון השנייה. במקביל משדר את תכנית הרוק "הצד האחר" ואת התכנית "האלמנט", בה הוא מארח אמנים ישראלים, ותיקים וצעירים שהוציאו אלבומים חדשים. במקביל עורך ומגיש הרצאות וערבי מוסיקה על תולדות הרוק והמוסיקה הפופולארית.


 

     
עיר: מושב מולדת
כתובת: מושב מולדת
טלפון: 052-4584582
פקס: 
דוא"ל: avitalgo7@gmail.com
אתר: 

חזרה לרשימה


הרצאות על מוזיקה (ראשי)   אירוח כפרי (משנה)   הגברה ומוזיקה לאירועים (משנה)   הפקות והפעלות לאירועים (משנה)   סדנאות ושעורים (משנה)   ציוד לארועים (משנה)   שירה בציבור (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO