אינדקס העסקים של הצפון     

 

שם עסק: מכון אורטופדי בטבעון | מכון אורטופדי, פתרונות אורטופדיים, מדרסים

פרופיל חברה:  


 מגוון השירותים והמוצרים שמספק המכון האורטופדי בטבעון
 
מדרסים:
כפות הרגלים הם הבסיס של גוף האדם ובעלי ההשפעה הגדולה ביותר על היציבה שלנו. ישנם סוגים שונים של מדרסים, הבחירה נעשית מתוך אבחון של מנח כף הרגל ובשילוב מבנה הגוף והפעילות הגופנית. המדרס נבנה לפי אבחון הנעזר ע"י טכנולוגיה מתקדמת ממוחשבת, מידת גבס בהתאמה אישית על פי טביעת כף הרגל.
 
נעלי נוחות וספורט באיכות אורטופדית:
המכון נותן פתרון "לכל רגל" ע"י מגוון רחב של נעלי / סנדלי נוחות לגברים ונשים. נעלים המיועדות לריצה, להליכה, לבילוי וטיול. נעליים לחולי סכרת - לרגל סוכרתית. כמו כן קיים מגוון רחב של נעלים / סנדלים פיזיולוגים (נדנדה) במחירים אטרקטיביים !
 
אבזרים אורטופדיים:
לתמיכה, חיזוק והגנה על כל מפרקי הגוף, בהתאמה אישית ובהתאם להמלצה רפואית – מגני קרסול, מגני ברכיים, חגורות גב, מגנים שונים לפרק כף היד, למרפק, לכתף, תומכים לצוואר, גרבי לחץ אלסטיים, גם עבור מידות "גדולות" ופי מדידה אישית ויצור פרטני גרביים מותאמים לחולי סכרת.
 
מכשירים אורטופדיים:
לשיקום וטיפול סיעודי לציבור רחב. מקלות הליכה, הליכונים, קביים, רולטורים. כסאות לרחצה שירותים טיולים.
 
שעות פעילות:
כל ימות השבוע מהשעה 10:00 עד 19:00
ימי שישי מהשעה 09:00 עד 14:00
 
     
עיר: טבעון
כתובת: השקדים 1
טלפון: 052-8616150 077-4810942
פקס: 
דוא"ל: lealevin@gmail.com
אתר: www.orthopaedic.co.il

חזרה לרשימה


מדרסים (ראשי)   אביזרים וציוד למבוגרים (משנה)   אורטופדיה (משנה)   בתי מרקחת וטבע (משנה)   חובשים הדרכות ושרותי רפואה (משנה)   טיפול בכאב (משנה)   טיפולים הוליסטים (משנה)   כירופרקטיקה (משנה)   מכוני כושר (משנה)   מכונים אורטופדים (משנה)   מרכזים רפואיים (משנה)   סנדלריות (משנה)   פיזיוטרפיה (משנה)   ציוד לחייל ולמטייל (משנה)   קמפינג (משנה)   רפואה כללית (משנה)   רפואה משלימה (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO