אינדקס העסקים של הצפון     

 

בניית דפי אוהדים בפייסבוק

זה לא משנה מה מציגים או איזה שירות או מוצרים, קהל היעד שלכם נמצא בפייסבוק. כולם נמצאים בפייסבוק! בין אם אתם מכללה, מסגריה, חברת הייטק, תוכניות רדיו וטלביזיה, משרדי עורכי דין ועוד.קהל היעד נמצא כל יום, כל היום בפייסבוק. הקמת וניהול מקצועי של דפי אוהדים בפייסבוק !!!

דף אוהדים פייסבוק.

העולם בכלל ועסקים בפרט מעבירים חלק ניכר מהמאמצים שלהם לחשיפה ממוקדת ופרודוקטיבית לרשתות חברתיות ובראשן הפייסבוק.

למה צריך להיות בפייסבוק ?

היום ישנו מעבר משמעותי ובולט מאד של "שעות גלישה" (שהות גולשים) מאתרים כמו גוגל ופורטלים תוכניים שונים, אל הרשתות החברתיות, בעיקר אל פייסבוק. זמן שהייה של גולש ממוצע בפייסבוק הינו רב. בחודש אוגוסט 2010 פייסבוק עברה את גוגל בפעם הראשונה בזמן הגלישה הממוצע –
Time Spent On Site והרשת החברתית התייצבה במקום הראשון בעולם המקוון, כשמאחוריה גוגל (2) יאהו (3). הרשת החברתית הסוחפת תפסה את כולם בכל מקום ובכל שפה. פייסבוק יש לכולם וכולם (כמעט) בפייסבוק. כמעט כל עסק, קבוצת עניין או תוכנית טלוויזיה מפנה אותנו אל עמוד האוהדים שלה בפייסבוק ע"מ שתוכל לעדכן אותנו ישירות במידע נוסף ולתקשר איתנו על בסיס קבוע.

סולן - שירות ניהול דפי אוהדים בפייסבוק.

לפני כמה שנים רצית להיות בעמוד התוצאות הראשון של גוגל, כי שם כולם מחפשים, כך חשוב וצריך להופיע בצורה מכובדת בפייסבוק. בניית דף אוהדים מתוכנן ומעוצב בקפידה יאפשר לך להציג את העסק בפני כל אותם מיליונים שגולשים ברשת החברתית מדי יום, בכל שעה בכל ימות השנה.

הפתגם שהומצא על גוגל בזמנו, "אם אתה לא שם אתה לא קיים" אז אתה גם לא באמת קיים אם אין לך פנים בפייסבוק. פנים מקצועיות שהן למעשה כרטיס הביקור המקצועי שלך ברשת החברתית הגדולה בעולם. דף אוהדים מקצועי יכול להשיג לך חשיפה עצמוה בפני כל אותם המוני גולשים בפייסבוק, בכל מקום בעולם.

זה לא משנה מה מציגים או איזה שירות / מוצרים, קהל היעד שלכם נמצא בפייסבוק. כולם נמצאים בפייסבוק! בין אם אתם מכללה, מסגריה, חברת הייטק, תוכניות רדיו וטלביזיה, 

                                     משרדי עורכי דין ועוד. 

קהל היעד נמצא כל יום, כל היום בפייסבוק.

 

ניהול תדמית ופרסום לבעלי עסקים בפייסבוק הלכה למעשה.

הדבר הראשון שאנו עושים הוא לאפיין במדויק את הצרכים וקהל היעד. אנו בחברת סולן נעצב ונבנה בעבורך דף אוהדים מקצועי בפייסבוק, ננהל אותו בצורה אפקטיבית, זאת על מנת להציג אותך לקהל היעד שלך בצורה המקצועית והנכונה ביותר עבורך.

באמצעות עמוד האוהדים המקצועי בפייסבוק, תוכל להגיע לקהל יעד רחב, בכל מקום שתבחר בעולם. ניתן לבנות דף אוהדים עבור גיוס אוהדים וחברים, יצירת תכנים, ניהול תגובות, הפקת תכנים יצירתיים משולבי וידאו, תמונות, הודעות, מאמרים, סקרים ועוד.

נוכחות ברשת חברתית הפכה לצעד שיווקי אפקטיבי וחכם, בעבור כל פירמה.

 תאגידים ועסקים רבים פותחים דפי אוהדים בפייסבוק. האם כל דף אוהדים מתורגם ללקוחות ? לא בהכרח.

הקמה וניהול נכון של דף אוהדים, דורש מיומנות בשיווק והבנה איך השוק שלכם חושב ומה הוא צריך. זה מתחיל בנראות של הדף  וממשיך בניהול מפולח ונכון, שלא רק מצרף אנשים אל דף האוהדים, אלא גם מתרגם אותם ללקוחות אוהדים שבעתיד גם יפרגנו, יובילו וירכשו שירותים ומוצרים.

בנוסף - לניהול מקצועי יש ערך ממשי בהתאמת  דף אוהדים לצרכי הארגון שלכם, בניית אסטרטגיה שיווקית, צירוף לקוחות פוטנציאלים, שימוש באמצעי פרסום בתוך הדף, טכניקות ליצירת אינטראקציה וביסוס הקשר עם הקהל או במילים אחרות- כל מה שמעביר את הלקוח הבא שלכם להיות אוהד עוקב, מגיב ובסופו של יום לקוח נאמן.

קידום במנועי חיפוש - דף אוהדים נסרק על ידי גוגל, לכן מעלה אתכם בתוצאות החיפוש. הפייסבוק הינו כוח. לא פעם הוא עולה על אתר הבית שלכם בדרוג.

בניית נוכחות ומיתוג ברשת -  הרבה עסקים הופכים להיות מוכרים אך ורק באמצעות הפעילות שלהם בפייסבוק. פתאום אנשים זוכרים את השם שלהם, נחשפים לתכנים שלהם והופכים לקהל שבוי שמחכה בכיליון עיניים לשמוע על שירות או מוצר חדש. הפלטפורמה של דף אוהדים מאפשרת לנו לספק תכנים מקצועיים, עדכניים ומעניינים, מזווית ראייה אישית ומרעננת ובכך למעשה לבנות קהל נאמן שעוקב אחרינו ומכיר אותנו.

סקרי שוק - לדוגמא חברה המעוניינת לדעת מה דעתו של השוק על מוצר חדש, טרם השקתו. או למשל עסק מתחיל המבקש להבין איזה לוגו עובד טוב יותר למול הצרכן הסופי, או לחילופין רוצה להשיק מוצר חדש. באמצעות דיון בדף אוהדים, ניתן להגיע לדיאלוג עם הלקוח שלכם ולקבל פידבקים בזמן אמת. מדובר בערך שווה כסף והיום עם הפייסבוק זה קל וזמין הרבה יותר.

דף אוהדים מהווה פלטפורמה מצוינת לנתינת ערך ומידע מקצועי מתוך עולם המושגים שלכם. זה המקום לצייד את הלקוח הפוטנציאלי בדעה חיובית אודותיכם ולצמצם את המרחק בין ההכרות ראשונית והזמנת עבודה.

סולן - אל תתפשרו על פחות מניהול מקצועי !

השרות שחברת סולן פורמדיה מעניקה עונה על שלושה אפיקים מרכזיים.

·        הבאת לקוחות אמיתיים ממרחב המדיה החברתית. לא "לייקים", הדגש הוא על לקוחות אמיתיים ע"י מגוון פעולות כפי שפורטו לעיל.

·        שמירת המוניטין והאינטרסים שלך במדיה החברתית.

·        הורדת התפעול המרובה הנדרש בפעילות נכונה ואפקטיבית במדיה חברתית, כדי שתהיו פנויים לקדם את העסק האמיתי שלך.

שירות ניהול דף אוהדים כולל:

§        ביצוע הגדרות בדף ע"ב קבוע.

§        ניהול מלא של התכנים ע"ב יום יומי.

§        מענה לגולשים.

§        הפצה ויראלית.

§        מעקב סטטיסטי.

§        מעקב אחר עדכונים.

§        הקמה וניהול פרסומים והזנקות (כפוף לתקציב פרסום יעודי).

§        עיצוב דפי פתיחה והקמת מבצעים ע"ב חודשי (בתוספת תשלום).

§        שיתוף פעולה ועדכון הלקוח בכל התהליך.

השירות ניתן ע"ב שנתי.

 לפרטים נוספים טלפון: 04-6766676   

©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO