אינדקס העסקים של הצפון     

 

מאמרים

זכויות רוכש כלפי קבלן לגבי תיקון ליקויים בדירה (מאת:מאת: סיגל פרטוק, עורכת דין    נושא:נדלן)
חוק המכר (דירות), תשל"ג- 1973 על תקנותיו, (להלן:"החוק") בא להגן על זכויותיהם של רוכשי דירות מקבלנים בכל הנוגע למצב הפיסי של הדירה הנרכשת**, והוראותיו גוברות על הסכם המכר שנערך בין הצדדים.

לכתבה בהרחבה

חשיבה חיובית היא חשיבה שלילית? למה צריך גם חשיבה שלילית? (מאת:אליעד כהן    נושא:חשיבה חיובית)
לחשוב חיובי באמת, פירושו למצוא את הטוב שיש גם בחשיבה חיובית וגם בחשיבה שלילית. ואם נדמה לאדם שחשיבה חיובית טובה יותר מאשר חשיבה שלילית, הרי שזה אומר שאין לאדם מספיק חשיבה חיובית. כי כאשר יש לאדם חשיבה חיובית מלאה, הרי שהוא אמור למצוא את הטוב שיש גם בחשיבה שלילית.

לכתבה בהרחבה

בריאות אופטימית – בריאות שלמה שיש בה שמחת חיים (מאת:דר    נושא:בריאות)
בריאות אופטימית היא חיבור בין הרפואה המדעית והמתקדמת ליכולות המחשבה להשפיע על מניעת מחלות והתמודדות איתן. בריאות אופטימית משלבת את המלצות הרפואה המערבית באשר למניעת מחלות וגילוי מוקדם עם כלי שהוא אולי הרפואה המונעת העוצמתית ביותר: ריפוי המחשבה.

לכתבה בהרחבה

דק עץ (מדרך עץ)-המלצות לבחירת סוג העץ,התקנה,טיפול (מאת:רן לחאם    נושא:שיפוץ)
כאשר אנו מתכננים התקנה של דק עץ מלא ההיצע גדול ולרוב מבלבל. סוגי העץ השונים,כיצד נבחר את המתקין,שיטות ההתקנה ואופן הנחת הדק. במאמר זה ננסה לעשות "סדר בבלגאן"

לכתבה בהרחבה

דיאטה אחרי החגים (מאת:יסמין חיו - תזונאית קלינית טבע    נושא:דיאטה)
הקושי שבשמירה על דיאטה להרזיה, יחד עם יצר הדחיינות שכמעט כולנו ניחנו בו, מביא אותנו שוב ושוב להבטיח לעצמנו שאחרי החגים נתחיל בדיאטה. מסיבה כלשהי, קשה לנו להגיע להחלטה שמרגע זה ואילך לא נאכל באופן חופשי, אלא נגביל את עצמנו לכמות קלוריות מוגבלת ביום.

לכתבה בהרחבה

1
2
3
4
5
6
7
8
9
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO