אינדקס העסקים של הצפון     

 

מאמרים

חשיבה חיובית היא חשיבה שלילית? למה צריך גם חשיבה שלילית? (מאת:אליעד כהן    נושא:חשיבה חיובית)
לחשוב חיובי באמת, פירושו למצוא את הטוב שיש גם בחשיבה חיובית וגם בחשיבה שלילית. ואם נדמה לאדם שחשיבה חיובית טובה יותר מאשר חשיבה שלילית, הרי שזה אומר שאין לאדם מספיק חשיבה חיובית. כי כאשר יש לאדם חשיבה חיובית מלאה, הרי שהוא אמור למצוא את הטוב שיש גם בחשיבה שלילית.

לכתבה בהרחבה

בריאות אופטימית – בריאות שלמה שיש בה שמחת חיים (מאת:דר    נושא:בריאות)
בריאות אופטימית היא חיבור בין הרפואה המדעית והמתקדמת ליכולות המחשבה להשפיע על מניעת מחלות והתמודדות איתן. בריאות אופטימית משלבת את המלצות הרפואה המערבית באשר למניעת מחלות וגילוי מוקדם עם כלי שהוא אולי הרפואה המונעת העוצמתית ביותר: ריפוי המחשבה.

לכתבה בהרחבה

דק עץ (מדרך עץ)-המלצות לבחירת סוג העץ,התקנה,טיפול (מאת:רן לחאם    נושא:שיפוץ)
כאשר אנו מתכננים התקנה של דק עץ מלא ההיצע גדול ולרוב מבלבל. סוגי העץ השונים,כיצד נבחר את המתקין,שיטות ההתקנה ואופן הנחת הדק. במאמר זה ננסה לעשות "סדר בבלגאן"

לכתבה בהרחבה

דיאטה אחרי החגים (מאת:יסמין חיו - תזונאית קלינית טבע    נושא:דיאטה)
הקושי שבשמירה על דיאטה להרזיה, יחד עם יצר הדחיינות שכמעט כולנו ניחנו בו, מביא אותנו שוב ושוב להבטיח לעצמנו שאחרי החגים נתחיל בדיאטה. מסיבה כלשהי, קשה לנו להגיע להחלטה שמרגע זה ואילך לא נאכל באופן חופשי, אלא נגביל את עצמנו לכמות קלוריות מוגבלת ביום.

לכתבה בהרחבה

האם יש מקום לממתקים בדיאטה ? (מאת:יסמין חיו - תזונאית קלינית טבע    נושא:דיאטה)
כל מי שאי-פעם עשה דיאטה כדי לרדת במשקל, אפילו אם זה רק שניים-שלושה קילוגרמים, יודע כי במטרה לרזות, מומלץ להוריד מהתפריט מזון עתיר קלוריות

לכתבה בהרחבה

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO