אינדקס העסקים של הצפון     

 

מאמרים

האישה – עמוד התווך של הבית (מאת:אילנה אהרמן    נושא:אישה ונשיות)
כיצד את מרגישה בתור אמא, רעיה, מפרנסת ועקרת בית? מאילו תפקידים את נהנית? אילו תפקידים גורמים לך לקושי? מה את מוכנה לעשות למען עצמך, כדי ליהנות מכל התפקידים המוטלים עליך?

לכתבה בהרחבה

הסבר לנוער על הפרעות קשב וריכוז (מאת:טליה מזל המאירי ישי    נושא:הפרעות קשב וריכוז)
הפרעת קשב וריכוז הנה הפרעה נוירולוגית במח, במעברים, בממסרים החשמליים במח ולכן יוצא שצד שמאל של המח עמוס ולא יכול לקלוט יותר ומכאן יורד הקשב. צד ימין אחראי על הכיף שלנו וההנאה ולכן כדאי לאזן בין שני הצדדים כאשר יש עומס בצד השמאלי.

לכתבה בהרחבה

ההבדל בין גבר לאישה (מאת:ענת יהל סימן טוב    נושא:זוגיות ואהבה)
גברים ונשים הנם שונים במהותם, אומנם כולנו מסוגלים להגיע לאותן רמות של התעלות רוחנית, אבל העבודה הרוחנית שתוביל אותנו לרמות הללו שונה בתכליתה.

לכתבה בהרחבה

הורות אחרת – מהי אם לא משפחה חדשה? (מאת:שמוליק דורינבאום    נושא:בפרשת דרכים)
זוגות רבים מוצאים את עצמם בפרשת דרכים לא קלה, מעיין פניות שאמורות להסביר להם בחיים מה בעצם הכיוון החדש בכל הקשור לילדים ולהקמת משפחה בחיים החדשים שלהם בזוגיות. הורות אחרת מגיעה ממקום של צורך וממשיכה ממקום של אושר, הרעיון להכיר באהבת המשפחה החדשה שלנו בצורה שרק הקדמה יכולה להביא.

לכתבה בהרחבה

כיצד לבחור שכונה מתאימה לגידול ילדים ? (מאת:אלון גרינברג    נושא:שכונה)
בבואנו לבחור סביבת מגורים ראויה, רובנו בוחנים את השכונה דרך השימושים המותאמים לנו, המבוגרים. אך מה באשר לילדינו, האוצר היקר לנו מכל? לילדים ישנה מערכת שונה של צרכים והעדפות מאלו של המבוגרים, ויש להתחשב בכך לפני בחירת שכונת המגורים.

לכתבה בהרחבה

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO