אינדקס העסקים של הצפון     

 

טיפול זוגי – אולי הוא כבר לא נמשך אליך?

מאת:הארי בראון
נושא:זוגיות ואהבה
מה עושים בני זוג, שאחד מהם כל הזמן מנסה לשנות את השני והשני מצדו כלל לא רוצה להשתנות? סביר להניח שהם יריבו לעיתים קרובות, בכדי להפסיק את המריבות המרובות הללו כדאי לפנות לקבלת ייעוץ זוגי אצל איש מקצוע.

השנים עושות את שלהן ולמרות כל הניתוחים והטיפול הקוסמטיים שהשתלטו לנו על החיים, עדיין היא אפשר להלחם לחלוטין אם השינויים של הזמן ואישה בת 60 ברוב המקרים לא תצליח להיראות כמו בחורה בת 30. אז נכון שרבים יגידו, שהכול עניין של הרגשה. אבל מה אם אותה בת 60 מרגישה שבעלה כבר מזמן לא נמשך אליה בגלל אותם שינויים ויזואליים, אשר לא בשליטתה. וכשתישאל "והוא לא השתנה?" היא תענה "כן, אבל זה ממש לא קשור". במידה ואותה אישה נמצאת בזוגיות שהיא ממורמרת בה, אולי כדאי ואף מומלץ לפנות יחד עם בן הזוג לקבלת טיפול זוגי אצל איש מקצוע ולנסות לפתור את זה או לפחות לגרום לה להרגיש יותר טוב.

טיפול זוגי – יוצרים סיטואציות אינטימיות
יכול להיות שאי אפשר באמת להאשים את הבעל על מה שאולי חזק ממנו, גורמי משיכה זה משהו פיזיולוגי ויכול להיות שהשינויים שנובעים מהגיל פוגעים בזה. אבל תמיד אפשר לעשות משהו בשביל להחזיר איזה ניצוץ, בעיקר אם מדובר בזוג שאוהב אחד את השנייה. איש מקצוע בתחום של
טיפול זוגי יוכל לתת לבני הזוג כלים, איך להחזיר את האינטימיות לזוגיות ואולי בעזרת הסיטואציות המתאימות גם המשיכה הפיזית והרומנטיקה תחזור לחייהם המשותפים של בני הזוג ותחושת המירור תתחלף בתחושות טובות יותר.

טיפול זוגי – לא תמיד הסוף הוא טוב
טיפול זוגי לא תמיד יכול לתקן את הבעיות בזוגיות וישנן בעיות וקשיים שאולי כבר לא יכולות להיפתר בשום צורה שהיא. מה שכן, טיפול זוגי יכול לתת לבני הזוג כלים איך ממשיכים מכאן ואם אין מוצא אחר אלא לפרק את הקשר, אז אולי כדאי לעשות גם את זה ובלי שום קשר גם להיפרד צריך לדעת ובאמצעות טיפול זוגי תקבלו כלים איך לעשות זאת בצורה הטובה והנכונה ביותר (במידת הצורך כמובן).

חזרה לרשימה

 
 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO