אינדקס העסקים של הצפון     

 

חוכמת החדירה או ההיכל הלא מושג.

 
מאת:א.ב גבר חושב
נושא:מיניות האישה והגבר
כשאתה מגלה את העולם. כאשר אתה מרגיש שהשמיים הם רק תחילתו של מסע המיניות של חייך, מתחילות התהיות. אפשרות אחת: אם תשאל חברים דודים והורים תצא נמוך, נזקק והכי לא מבין. בעיה. אפשרות שנייה: תתנסה בשיטת "הניסוי והתהייה" יש סיכוי גבוהה שתצא נמוך מול מושא הסקס. אם הזמין וכל שכן הקבוע בדוגמת חברה-בת זוג.
כשאתה מגלה את העולם. כאשר אתה מרגיש שהשמיים הם רק תחילתו של מסע המיניות של חייך, מתחילות התהיות. אפשרות אחת: אם תשאל חברים דודים והורים תצא נמוך, נזקק והכי לא מבין. בעיה. אפשרות שנייה: תתנסה בשיטת "הניסוי והתהייה" יש סיכוי גבוהה שתצא נמוך מול מושא הסקס. אם הזמין וכל שכן הקבוע בדוגמת חברה-בת זוג.

כל כך הרבה לבטים- מה נכון, מה נעים, מה מותר, מה אפשר ומה אסור, איך היא תרגיש והאם היא תרצה אותך גם למחרת. מה היא יודעת שאני לא. אולי היא "הרבה יותר טובה" מה תספר אם בכלל לחברות שלה. האם תצא מלך או חלילה בזיון. האם היא תרצה אותך גם מחר ובכלל... מה זה הסקס הנכון ?!?

עם הניסיון אתה לומד מה נכון לך ומנסה לראות, להרגיש ולהתאים את זה לרצונות וההנאות שלה. עם השנים מתגבשות אצלך אקסיומות באשר למה עושה לך את זה בסקס ומה בכלל לא. תוך כדי ההתגבשות אתה נחשף לעוד ועוד מרכיבים של הסקס בכלל והמיניות בשבילך. לפעמים אתה מגבש לעצמך רצונות חבויים כאילה הנקראים בשפת העם "פנטזיות" יש את הנפוצות כגון תמהיל של מספר בנות שאתה הוא מושא הערצתן, דמות מפורסמת, מיקום, פטיש וכו'... ולפעמים גם אנטי כגון בני אותו המין, השפלות, שליטות, סדו וחברו הטוב המזו...

אתה גם מפתח את גאוות האון שלך – האיבר המוערך שלך הוא שהפך מושא להערצתן של הנשים בחייך. אתה תמיד "דואג" לקבל סופרלטיבים באשר לעצמה, מיומנות, יכולות, וירטואוזיות והכי חשוב – הגודל. לעניין הגודל כבר שמעתי לא מעט נשים מצחקקות על הגודל שלו. הם תמיד דאגו להדגיש את הבהלה המהולה באכזבה כאשר הרגישה, או יותר נכון לא חשה אותו חודר אליה.
היא לא היתה בכלל בטוחה שהוא בתוכה אך מנגד היתה חייבת "לשחק את המשחק". אם לומר את האמת אני בטוח שכל אחד שיש לו – קטן יודע את זה, הוא לא צריך אזכור באשר לממדים אבל בהסכמה משחקים את משחק "הכל תקין" הוא חושב שהיא לא שמה לב והיא מתבעסת על שימת הלב והחוסר תחושה של האיבר שלו כאשר הוא בתוכה... כן... אכזבה.

לשם כך התכנסנו כאן. להוציא לאור את אכזבת הגודל שלו ממנה. כל של הגבר מהאישה. מעולם לא דובר ונכתב על הגודל שלה. כן האיבר המין הנשי. אם לחזור לרגע לגודל של האיבר של הגבר. כבר דנו רבות חברים ואף נעשו סרטים אשר מסמרו את המוצלח עם האיבר הגדול ומחקו את בעלי האון המצומצם. זה בסדר...

זהו שלא. הגיע הזמן לדבר פתוח על הגודל שלה. כן חרדת הגודל טוב לה שתהיה גם במגזר הנשי. אולי אף יערכו מחקרים, יומצאו מכשירים ותכשירם כדי לעזור לנשים להיות יותר "טובות" אולי תתכן התקנות... ואולי לא. עד דבר אחד חשוב לי לציין. אם אצל הגבר הלוקה האיבר מין הוא קטן ממדים, אצל האישה האיבר גדול ממדים. לא משנה באיזה גודל של שרביט בורכת לא תרגיש מאום. כאילו נכנסת לחלל ריק, ללא קבלת פנים הדוקה, ללא התגפפות כאילו אף אחד לא מקבל אותך. באתה, יצאת והכל ועם ישראל ממשיך כאילו לא קרה מאום.
דיי בדומה לתחושה שלך כאשר הוא עם שרביט מיניאטורית. אז אתה בבעיה. אתה רוצה ליהנות, לא מצליח, מנסה לשנות תנוחות, לא מצליח. מנסה לפנטז על תחושה שהייתה יכולה להיות ו... אין, נאדה.. כלום. והיא מקסימה, והיא נעימה, סקסית ומזמינה... אבל האיבר מין שלה, רק שלה, פרטי שלה, הוא מבחינתו בחר שלא להרגיש אותך, לא לספור את האיבר שלך, ולך יש שרביט של אין ספר סנטימטרים להתגאות בו, והחלל ענק. היכל באיבר הלא מושג. אז, איך תגיד לה, איך תסביר שאתה רוצה, אבל זה לא ממש יוצא ?!?

מה שמוסיף חט על פשע זה שלא מספיק שהאיבר שלה בעל ממדי ענק, היא עוד דואגת להגיד... אוף מאמי, לא הרגשתי, הספקתי. הייתי רטובה מידי וכו' . חחח... מזכיר את ההסברים שלו כאשר הוא עם הקיסם. מאמי וואוו כל כך טוב לי וגמרתי, איזה כיף להרגיש אותך. וואוו אהבת אותי בתוכך ?!?
הבעיה היא ללא ספק דו כיוונית. לא עוד הוא עם הקטן. עכשיו זה גם היא עם הגדול. יש שיתרצו... כן תלאות ההיריון, צניחת חזה, וגניסמוס ועוד מרעין בישין מחד ומנגד הטעונים המוכרים אההה.. יש לי גדול. היא בכלל גרועה. מה אכפת לי העקר שנהניתי וכו'.

חשוב לי לציין כי: לא לכל הנשים יש גדול כמו שלא לכל הגברים יש קטן. יש שיסתדרו עם האולם ויש שלא יהיו מודעים לאחרת. כמו שיש נשים שיתרגלו לקטן כי הן לא מכירים אחרת. אין זה כתב אישום לעניין הגודל. פשוט תחושה שחוויתי לפני הרבה שנים והיא שבשלה לכדי גילוי דעת זה. דבר האחרון.

אין כל קשר בים המראה, הגובה, גוון העור, שפה, מוצא, השכלה וכאמור הריונות מרובים לעניין ההיכל. כמו שאין כל קשר בין הקיסם לבעליו. גם זה יכול להיות מהמוצלחים, היפים החכמים והחסונים. זה מובנה. כן אכלתם אותה אם אתם נמנים בניהם.

חזרה לרשימה

 
 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO