אינדקס העסקים של הצפון     

 

השבחת נכס

 
מאת:
נושא:תיווך השקעות ונדל"ן בישראל
לפני שמוכרים את הנכס יש לעשות "הערכת נכס" ובדיקת התכנות. רק אז ע"י השיפוץ, משביחים את הנכס וכך גם ערכו עולה.
בזמן האחרון אנו עדים לתחום חדש שהגיע מארה"ב "הום סטיילינג" או בעברית השבחת נכס לפני מכירתו.
בארה"ב זה עולם שלם שמשתמשים בו לפני מכירה של נכס וכך מעלים את השווי שלו זאת כאמור ע"י שיפוצו והשבחתו.
לפני שמוכרים את הנכס יש לעשות "הערכת נכס" ובדיקת התכנות. רק אז ע"י השיפוץ, משביחים את הנכס וכך גם ערכו עולה. בנוסף הקונה יקבל דירה/בית משופץ ומוכן לכניסה ללא כל שיפוצים נוספים. לא מעט אנשים מבינים שעדיף להשקיע סכום כסף נמוך לשיפוץ והשבחת הנכס שלהם, כך שבתמורה להשקעה ערך הנכס יעלה כמובן ביחס לגודלה ואיכותה של ההשקעה.
בנוסף זה גורם לאנשים לזרז את ההחלטה לרכישת הנכס, זאת לאחר שהם נכנסים לנכס ורואים שהוא משופץ ויפה. חשוב מאוד להבין שהדקה הראשונה בה הרוכש רואה את הנכס, היא שקובעת. היא שתכריע אם ירכוש או לא. אם הוא תחת הרושם של ה- WOOW הוא יישאר ויראה נכונות להתקדם לעסקה ומבחינתו כמה שיותר מהר.
כולנו מעוניינים למכור את הנכס שלנו במינימום זמן ומקסימום רווח. אנו בסולן נכסים נדל"ן והשקעות מייסודו של מר שחף אבישלום מבחינים בלא מעט נכסים שמפורסמים זמן רב באתרים שונים במחירים לא ריאלים, בעלי הנכסים מבקשים סכומים גבוהים עד מאוד ביחס לשווי האמיתי של הנכס.
זו הסיבה שנכסים אילו, בתים למכירה, מגרשים לבניה, נכסים להשקעה נשארים הרבה זמן בשוק. אנו בסולן נכסים נדל"ן והשקעות מייסודו של מר שחף אבישלום ממליצים תמיד לכל לקוחותינו עוד בטרם התחלנו לשווק את הנכס שלהם לערוך בדיקת שווי לנכס ואולי אף לשקול להשביח אותו.
אנו בסולן נכסים נדל"ן והשקעות מייסודו של מר שחף אבישלום מעניקים את הליווי לכל התהליך מתחילתו ועד סופו. אנו ניתן לכם את כל הטיפים בהתבסס על הידע שלנו. כל זאת כדי למקסם את שווי הנכס שלכם ולקבל בעבורו כמה שיותר.
חשוב להדגיש שלא את כל נכסים צריך לשפץ, לפעמים אפשר להשביח אותו רק באמצעות סידור נכון של הריהוט או הוספת צבע נכון. כלומר לא בכל נכס צריכים להיכנס להוצאות מטורפות שיעלו הון ובסופו של יום לא תתקבל עבורם תמורה.
לשם כך חשוב עד מאוד לדעת מי הוא קהל היעד שאליו הנכס מכוון. חשוב לזכור שבסופו של יום עסקה טובה היא עסקה ששני הצדדים יוצאים מחייכים ממנה. אז אם אתם חושבים או ממש מעוניינים למכור את הנכס שלכם, ואתם רוצים לדעת איך למקסם את המחיר ע"י השבחת הנכס.
אנו בסולן נכסים נדל"ן והשקעות מייסודו של מר שחף אבישלום נסייע להגשים את העסקה של חייכם.

חזרה לרשימה

 
 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO